הצגת עבודת הכהן תתקיים בבית מזיא תיאטרון האינקובטור, ברחוב מסילת ישרים 18 ירושלים, בתאריך 13.3 שעה 20:30 כרטיסים ניתן לרכוש בלינק http://bit.ly/2C3fj63

"רבים משיריי הם "תפילות מעורפלות" ...קשה לתת פרשנות לתפילה...כשאתה מוצא את עצמך בנוף ההוא שבו הדבר היחידי שאתה יכול לעשות הוא להתפלל, אין זה משנה אם אתה מאמין או לא...זו זעקה... קיים מקור לרחמים כפי שחוויתי אותו, והשירים הללו (ספר הרחמים) הם הרישום של הפנייה הזאת והישועה הזאת."

לאונרד כהן.
לאונרד כהן.

'עבודת הכהן' – מופע מוסיקלי תיאטרלי מיצירתו של לאונרד כהן.

מסע דמיוני בהשראת מילים ומנגינות המתארות מהלכיו של אדם הקם ונופל בחיפוש דרכו בעולם ותוך שהוא מוצא ומאבד אהבה ומגע אנושי, הוא מנהל דיאלוג עם האלוהים.

העבודה הינה שיתוף פעולה של אמנים ושחקנים והיא יוצרת שפה המבוססת על פרקים מעולמו של לאונרד כהן, הידוע אמנם יותר כמוזיקאי וזמר – אך פרסם גם שמונה ספרי שירה, שני ספרי פרוזה, וספר תפילות. היצירה בנויה על קטעים מתוך ספרי שירה שונים ומתוך השירים שהולחנו על ידו. ביצירתנו בחרנו להתמקד בכמה תמות מרכזיות ביצירתו: זוגיות, מחאה, בדידות ותפילה.

"רבים משיריי הם "תפילות מעורפלות" …קשה לתת פרשנות לתפילה…כשאתה מוצא את עצמך בנוף ההוא שבו הדבר היחידי שאתה יכול לעשות הוא להתפלל, אין זה משנה אם אתה מאמין או לא… זו זעקה… קיים מקור לרחמים כפי שחוויתי אותו, והשירים הללו הם הרישום של הפנייה הזאת והישועה הזאת."

בימוי: ברוך ברנר
ניהול מוסיקאלי, דימויים בימתיים ויוצרת שותפה: אן אליזבת נודלמן
עיצוב תפאורה ותלבושות: רוזי כנען
הדרכת שחקנים: שיר שנער
עיצוב תאורה: רוני משה
יעוץ מוזיקלי : גיא שרף.

נגנים : יוני ניב (צ'לו) אן אליזבת (פסנתר)

שחקנים יוצרים: יערה ביסטרי, גל דאי, אורן הגני, אמילי כהן, אמיר משיח, דניאל עובדיה, שרי עציץ, שרוליק פניאל, רמי שוורץ. תלמידי שנה ג', מחזור כח', סטודיו למשחק ניסן נתיב, ירושלים.

סגירת תפריט